Vathe

$1$10

Vathe

Vathe te ndertuara me shume stil dhe te kendshem per cdo rast. Kombinohen lehte dhe jane mjaft praktike. Ngjyra e ketyre vatheve eshte e perhershme. Keshillohet t’i pastroni rregullisht, me nje lecke te bute. Keto vathe jane te certifikuar nga CE. Karakteristika Madhesia: Sipas deshires Certifikimi: CE Pesha: 1.20g Trashesia: 10mm – 12mm Origjina: Kine […]

$1$10
Rated 0 out of 5

Varse

$1$19

Varse

Keto varse do te shkojne ne menyre perfekte me aksesoret dhe veshjet tuaja. Te ndertuara me nje dizjane mjaft te vecante qe do te nenvizojne feminitetin dhe elegancen tuaj natyrore. Keshillohet t’i pastroni rregullisht, me nje lecke te bute. Keto varse jane te certifikuar nga CE.  Karakteristika Madhesia: Te ndryshme Certifikimi: CE Origjina: Kine Logo: […]

$1$19
Rated 0 out of 5

Tjegulla me Ngjyra te Ndryshme

Tjegulla me ngjyra te ndryshme te ndertuara me material alumin + zink. Catia eshte nje nga aspektet me te rendesishme te shtepise. Keto tjegulla me ngjyra te ndryshme jane te bukura, te forta dhe te sigurta. Ju mund ta perdorni per catine e shtepise suaj. Eshte e pershtatshme per cdo lloj stili arkitekture. Nuk kalbet […]

$300$630
Rated 0 out of 5

Tavolina Ping Pongu

Tavolina ping pongu eshte ideale per tu argetuar . Tavolina e Ping pongut ofron nje siperfaqe dhe strukture te cilesise se larte. Tavolina eshte e ndertuar ne 2-pjese. Ajo eshte e lehte per tu ngritur dhe levizur pa mjete shtese. 2 -Pjeset e tavolinave gjithashtu mund te perdoren dhe veçmas duke bere dy tavolina te […]

$92$458
Rated 0 out of 5

Tabake Xhami

Tabake xhami kane nje siperfaqe te lemuar, performance te shkelqyer optike, aftesi kimike te qendrueshme dhe intensitet te larte mekanizmi. Eshte gjithashtu rezistent ndaj acidit, alkave dhe korrozionit. Keto tabake xhami jane me trashesi nga 2mm ne 19mm sipas deshires tuaj. Jane te lehte per tu prere, izoluar, gdhendur ne acid, llakuar, zbutur dhe veshur. […]

$12$35
Rated 0 out of 5

Syze

$2$22

Syze

Syze me shumllojshmeri  ku ju mund te zgjidhni te preferuaren tuaj . Format e syzeve jane te ndryshme , te ndertuara me skelet metalik. Eshte perdorur dizajn i vecante dhe jane ne mode ditet e sotme. Keto syze te mbrojne syte nga rrezet UV te demshme per shendetin. Vijne me nje skelet me ngjyra te […]

$2$22
Rated 0 out of 5

Strece

$4$23

Strece

Strece te ndertuara me material fibra elastike gjithashtu dhe pambuk. Jane shume te rehatshme dhe te lehta. Eshte perdorur nje dizajn klasik qe sjell nje pamje te theksuar sportive. Materiali qe eshte perdorur ju lejon lirine e plote te levizjes dhe ndjenjen e butesise dhe rehatise. Keto strece pershtaten ne menyre te perkryer ne historine […]

$4$23
Rated 0 out of 5

Sisteme Ngrohje per Dysheme

Sisteme ngrohje per dysheme eshte e lehte te instalohet , per nje shumellojshmeri te mbulesave te dyshemese, qofshin prej betoni, druri ose pllaka te vjetra. Instalohet me ngjites pllakash dhe nuk ka pothuajse asnje efekt ne ngritjen e tokes. Perveç kesaj, shtresa e holle e para-ngrohur ju jep temperaturen e deshiruar te dyshemese ne 20-30 […]

$6$219
Rated 0 out of 5

Shkalle Elektrike

$19150$23500

Shkalle Elektrike

Shkalle elektrike te ndertuara me material alumini ndersa bazamenti i duarve eshte gomin. Jane krijuar per te mbuluar te gjitha nevojat e transportit per njerezit ne te gjitha llojet e ndertesave, ne nje menyre te rehatshme, te sigurt dhe efikase. Vijn ne permasa te ndryshme dhe gjithashtu te certifikuara nga ISO9001, ISO1400, ISO, OHSAS18001. Karakteristika […]

$19150$23500
Rated 0 out of 5

Rroba Banjo

Rroba banjo te ndertuara me material poliester. Modele te cilat jane trend i koheve te fundit. Jane te ndertuara me shume elegance dhe me nje stil te vecante. Keto rroba banjo vijne ne masa te ndryshme sipas deshires tuaj. Jane shume te rehatshme dhe te lehta. Materiali qe eshte perdorur ju lejon lirine e plote […]

$3$13
Rated 0 out of 5

Priza

$3$25

Priza

Shtojini hijeshi, elegance dhe cilesi instalimeve tuaja me produktet nga shumica.al. Gama e gjere e produkteve ju  ofron keto priza me cilesi mjaft te larte. Ajo mund te perdoret per te lidhur ne rrjet pajisje te ndryshme 10-16A. Duke qene ne ngjyra te ndryshme keto priza do te permbushte kerkesat tuaja per te kombinuar edhe […]

$3$25
Rated 0 out of 5

Poltrone Dentare

Poltrone dentare eshte nje lloj poltroni portative, eshte pajisja ideale klinike per dentistet, klinikat individuale, si te qendrueshme, te lehta, fleksibel dhe me te perballueshme, por edhe per te arritur efektin perkates te poltroneve tjeter dentare. Modeli i sherbimit eshte nje lloj poltroni dentare per perdorim mjekesor, struktura e tij kryesore ishte koka, pjesa e […]

$600$5550
Rated 0 out of 5

Panele Diellore

Panele diellore eshte nje mekanizem qe lejon transformimin e rrezatimeve. Perdorimi i paneleve diellore ka si rrjedhoje te pare positive prodhimin e energjise. Jane te shumta dobishmerite e tij, mes te cilave dallojn asnje çlirim te CO2, asnje çlirim te pm10, zvogelim te shkaterrimeve ambientale. Mund te montohen ne çati te pjerreta, te sheshta , […]

$5$3800
Rated 0 out of 5

Panel Sanduici

Panel sanduici te ndertuara me metale. Perdoret per muret e jashtme te parafabrikuara dhe komponentet e catise se lehte, nje zone e ngurte shkumore bashkohet me panelet metalike se bashku ne nje menyre rezistente ndaj goditjeve, meqe shkuma e ngurte poliuretani lidhet fort ne siperfaqe gjate procesit te shkumezimit. Keto panele sanduici jane te certifikuara […]

$4$680
Rated 0 out of 5

Pallto

$14$43

Pallto

Pallto te ndertuara me material poliester gjithashtu dhe pambuk. Jane shume te rehatshme, te ngrohta dhe te lehta. Eshte perdorur nje dizajn klasik qe sjell nje pamje shume te bukur. Materiali qe eshte perdorur ju lejon lirine e plote te levizjes dhe ndjenjen e butesise dhe rehatise. Jane shume praktike per ti veshur gjate gjithe […]

$14$43
Rated 0 out of 5

Paketim Plastik

Nje nga prodhuesit kryesore te paketim plastik, e specializuar ne lloje te ndryshme te printimit dhe paketimit te produkteve, duke perfshire kuti dhurate me ngjyra plastik , qese plastike etj. Ne ofrojme sherbime nga projektimi, prodhimi dhe shperndarja. Trashesia e plastikes tek keto produkte eshte 0.16mm – 0.2mm  . Paketim plastik vjen tek ju me […]

$1$3
Rated 0 out of 5

Paketim Metalik

Nje nga prodhuesit kryesore te paketim metalik, e specializuar ne lloje te ndryshme te printimit dhe paketimit te produkteve, duke perfshire kuti dhurate me ngjyra metalik , proveza metalike etj. Ne ofrojme sherbime nga projektimi, prodhimi dhe shperndarja. Trashesia e aluminit tek keto produkte eshte 0.23mm. Paketim metalik vjen tek ju me permasa sipas deshires […]

$1$3
Rated 0 out of 5

Paketim Letre

Si nje nga prodhuesit kryesore te paketim letre, e specializuar ne lloje te ndryshme te printimit dhe paketimit te produkteve, duke perfshire kuti dhurate me ngjyra, kuti letre, qese letre etj. Ne ofrojme sherbime nga projektimi, prodhimi dhe shperndarja. Materiali qe eshte perdorur quhet leter e valezuar. Trashesia e letres eshte 250gsm. Paketim letre vjen […]

$1$2
Rated 0 out of 5

Paketim Kartoni

Pavaresisht se sa eshte buxheti juaj, ju mund te gjeni nje kuti kartoni te persosur per produktet tuaja. Jane te gjitha te ngjitura dhe te mbuluara me nje substrat kartoni qe mund te teksturohet per te shtuar nje ndjenje edhe me premium ne paketimin tuaj. Keto paketim kartoni ju mundesojn qe ti shtoni stampim dhe […]

$1$4
Rated 0 out of 5

Oxhak Dekorativ

Oxhak dekorativ te ndertuara me material celiku . Eshte shume e lehte per ta instaluar. Dizajni perfekt dhe bashkekohor e ben kete oxhak dekorativ lehtesisht te adaptueshem ne ambient. Jane ne permasa te ndryshme, gjithashtu dhe ngjyrat mund ti zgjidhni sipas deshires tuaj. Keto oxhak dekorativ jane te certifikuar nga CE, RoHS, GS, CB, ERP. […]

$90$567
Rated 0 out of 5

Ngrohese me Gaz

Ngrohese me gaz jane te pershtatshem per ambiente te jashtme , mjafte estetike dhe shume fuksionale. Jane te ndertuara me material celik. Perdorimi i ketij produkti ne ambjentet tuaja per ngrohje ne veranda apo ambiente te tjera si lokale. Jane shume te thjeshta ne monetimin e tyre dhe gjithashtu shume te lehta per tu perdorur. […]

$57$320
Rated 0 out of 5

Ndricues Rruge

Ndricues rruge te ndertuara me material alumini. Me nje konsum energjie shume te ulet dhe mjafte praktik ne instalimin e tyre. Shijoni ndriçimin dhe elegancën me kete ndricues rruge. Dizajni perfekt dhe bashkekohor e ben kete ndriçues lehtesisht te adaptueshem ne çdo ambient. Jane ne permasa te ndryshme sipas deshires tuaj . Keto ndricues rruge […]

$3$300
Rated 0 out of 5

Ndricues Prozhektor

Ndricues prozhektor jane te ndertuara me material alumini. Ju duhet ndriçim per ambientet tuaja te jashtme por nuk doni qe fatura juaj e energjise te rritet, atehere zgjidhja me e mire do te ishin keto ndricues prozhektor. Keto ndricues jane mjaft praktik dhe ju jep mundesine te orientoni ndricimin ku te deshironi. Jane ekonomik, jep […]

$2$39
Rated 0 out of 5

Ndricim Profesional

Ndricim profesional te ndertuara me material alumini. Keto ndricues rrotullohen 630° qe bejne te mundur nje atmosfer shume te kendeshme. Mund te instalohen ne kembe ose te varura . Kjo paisje ka nje ventilator per ftohje qe bene te mundur mos nxehjen dhe djegien e saj. Ky produkt vjen tek ju me ngjyra sipas deshires […]

$50$1180
Rated 0 out of 5

MDF

$9$400

MDF

Lende e pare MDF per mobilje. Karakteristikat e vecanta te MDF-se e bejne produktin final ideal per prodhimin e mobiljeve, elementeve dekorative, dyerve, konstruksioneve ne ambiente te brendshme dhe pergjithesisht per perdorime qe kerkojne veti te vecanta mekanike. Kjo sepse MDF ne perberjen e saj nuk ka copezime, mund te pritet lehtesisht, te shpohet, te […]

$9$400
Rated 0 out of 5

Manekin

$35$125

Manekin

Manekin jane te ndertuara me material fiber xhami . Keto manekin vijne  me stil europian dhe ngjyra sipas deshires tuaj. Qendrimi qe mund te zgjidhni per keto manekin jane: ulur , te shtrire dhe ne kembe. Baza per vendosjen e ketyre manekin eshte celik ose xham sipas deshires tuaj. I pershtatshem per t’u branduar me […]

$35$125
Rated 0 out of 5

Makina Golfi

$3940$8000

Makina Golfi

Makina golfi te ndertuara me material celik. Eshte perdorur nje dizajni i formes se modes me pamje te thjeshte, gjithashtu dhe linja elegante. Keto makina golfi jane shume te qendrueshme, bejne pak zhurme, jane shume te rehatshme dhe aspak lodhese dhe gjithashtu kane nje qendrueshmeri te gjate. Vijne te ju me ngjyra te ndryshme , […]

$3940$8000
Rated 0 out of 5

Llampe Tavoline

Llampe tavoline te ndertuara me material plastik gjithashtu dhe alumin. Me nje ndricim LED qe do ju sherbej qe te shikoni sa me paster. Me sensor te ndjeshem do te keni gjithnje driten e nevojshme ne tavoline. Keto llampa kane permasa shume praktike per tu pershtatur me cdo cep te tryezes. Kane nje konsum te […]

$2$39
Rated 0 out of 5

Lavazh Automatik

$12350$38500

Lavazh Automatik

Lavazh automatik vjen tek ju me standardin me te larte qe bene te mundur  larjen e makinave pa prekje. Teknologjia smart 360 grade mundeson qe sistemi i larjes se makinave te jete i pergjegjshem ndaj kushteve dinamike ne zonen e larjes dhe e lejon ate te “mendoje per veten”, duke rritur kohen dhe duke optimizuar […]

$12350$38500
Rated 0 out of 5

Katrama

$9$150

Katrama

Katrama eshte nje membrane ideale per hidroizolimin e kulmeve, themelet, bodrumet dhe bazamentet, tavaneve etj . Gjithashtu mund te perdoret per hidroizolimin e ujit te tarracave, zonave te lageshta etj. Ofron nje pengese pozitive per ujin dhe avullin. Ka rezistence te shkelqyer ndaj kushteve atmosferike. Fleksibilitet te larte ne temperatura te uleta. Ruan stabilitetin e […]

$9$150
Rated 0 out of 5

Kafaz

$400$1200

Kafaz

Kafaz te ndertuara me material celik. Shume te rehatshem per qendrimin e kafsheve tuaja . E pajisur me nje dere metalike te hapur ne pjesen e perparme me nje shul per bllokim. Ndarjet e ventilimit sigurojne qarkullimin optimal te ajrit dhe hyrjen e drites. Eshte shume e lehte per tu mbajtur e paster, sepse çdo […]

$400$1200
Rated 0 out of 5

Fustane Nusesh

Fustane nusesh te ndertuara  me material prej najloni te nderthurur me lende elastike. Me nje pershtatje mahnitese pas trupit tuaj. E dizenjuar me nje dekolte mjafte te bukur moderne. Vijne tek ju me te gjitha llojet e madhesive. Keto fustane nusesh jane te certifikuar nga CE dhe ISO. Karakteristika Materiali: Lende elastike , Najlon Madhesia: […]

$9$385
Rated 0 out of 5

Funde

$6$20

Funde

Funde te ndertuara me material poliester. Jane shume te rehatshme dhe te lehta. Eshte perdorur nje dizajn modern qe sjell nje pamje shume te bukur. Materiali qe eshte perdorur ju lejon lirine e plote te levizjes dhe ndjenjen e butesise dhe rehatise. Jane shume praktike per tu veshur gjate gjithe dites. Keto funde ju mund […]

$6$20
Rated 0 out of 5

Dj Mix

$59$900

Dj Mix

Dj mix ka te gjithe butonat dhe çelesat e nevojshem per te gjitha efektet dhe funksioneve qe ju nevojiten. Materiali qe eshte perdor eshte plastik, ndersa celsat jane te ndertuara me material alumin. Eshte nje paisje qe ka nje konsum te ulet te energjise. Vjen tek ju me permasa te ndryshme dhe me ngjyra sipas […]

$59$900
Rated 0 out of 5

Canta Krahu

Canta krahu jane prodhuar duke perdorur teknologji dhe lende te para qe na ndihmojne te reduktojme ndikimin mjedisor te produkteve tona. Materiali qe eshte perdorur eshte i papershkueshem nga shiu. Rripat e ketyre cantave te krahut jane pjeserisht lekure me gjatesi te pershtatshme per tu mbajtur ne sup . Keto canta krahu vijne ne permasa […]

$2$28
Rated 0 out of 5

Cadra Parkimi me Skelet Alumini

Cadra parkimi me skelet alumini te ndertuara me nje dizajn modern. Eshte shume e thjesht montimi i tyre. Vijne me permasa te ndryshme , gjithashtu me ngjyra sipas deshires tuaj. Cadra parkimi me skelet alumini kane nje trashesi 3.3 deri ne 4.5 mm dhe nuk lejojne deperitimin e ujit. Karakteristika Materiali: Alumin Permasa: Te ndryshme […]

$45$2000
Rated 0 out of 5

Cader Ambjenti

Cader ambjenti te jashtme, prodhim shume cilesor, mundet te vendoset ne veranda, ballkone ose dhe ne kopshtin tuaj. Diameter i madh 3m e bejne kete çader te pershtatshme per tere hije ne nje siperfaqe te madhe ku ju mundet te vendosni tavolinen dhe karriget. Çikrik me kavo per hapje-mbyllje te çadres, shume i lehte ne […]

$58$334
Rated 0 out of 5

Barriera Parkingu

Barriera parkingu jane te ndertuara me material alumini. Eshte perdorur nje dizajn perfekt dhe perdorshmeria me e mire garantojne nje parkim pa stres per perdoruesit. Komoditet ne kryerjen e pagesave nepermjet opsioneve te shumta siç janë: pagesa manuale tek stafi parkimit, pagese ne makine e menyre automatike si edhe pagese ne dalje te parkimit. Opsione […]

$90$650
Rated 0 out of 5

Audio Profesionale

Audio profesionale mund te perdoren ne te dyja menyrat vertikale dhe horizontale. Materiali qe eshte perdorur per turpin e ketyre audio profesionale eshte dru ndersa pjeset e tjera jane plastik. Bateri e integruar 12V7A, gjithashtu furnizim me energji 12V. Bateria mund te perdoret per rreth 5 ore nen tingullin maksimal. Mund ti lidhni me kompjuterin […]

$116$3780
Rated 0 out of 5

Ashensora

$3591$35026

Ashensora

Ashensora te ndertuara me material celik gjithashtu dhe inox. Jane krijuar per te mbuluar te gjitha nevojat vertikale te transportit per njerezit dhe ngarkesat ne te gjitha llojet e ndertesave, ne nje menyre te rehatshme, te sigurt dhe efikase. Keto ashensora jane te dizejnuar me modelet e fundit. Vijn ne permasa te ndryshme dhe gjithashtu […]

$3591$35026
Rated 0 out of 5