Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Bosht Olimpik

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Bosht olimpik eshte i ndertuar me material prej hekuri. Eshte shume praktik per tu ushtruar si ne palester gjithashtu dhe ne shtepin tuaj. Gjatesia e ketij bosht olimpik eshte e ndryshme ,sipas deshires tuaj. Ky produkte eshte i certifikuar nga CE dhe gjithashtu nga ISO . Duke mos harruar qe mund ta personalizoni duke vendosur logon tuaj.

Karakteristikat

Materiali: Hekur i Derdhur
Ngjyra: E Zeze ose Crome
Logo: E Personalizuar
Çertifikimi: CE, ISO
Brandi: MP
Gjatesia: 1.2/1.5/1.8/2.2 M

Produkte të ngjashme