Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Jelek crossfiti

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Jelek crossfiti i perpunuar me cilesi te larte. Peshat e hequra te plota te hedhura ju lejojne te dozoni ngarkesen e trajnimit. Pesha maksimale eshte 30 kg. Materiali i perdorur dhe mbyllja e rehatshme do te thote qe jeleku te qendroje afer trupit ne menyre qe ushtrimet me nje shkalle te larte te levizjes te mund te kryhen gjithashtu pa rene shume ne jelek. Per shembull, ne trajnimin Crossfit flitet per ekzekutimin “FAT” kur ushtrimet behen me te veshtira nga perdorimi i nje jeleku me peshe. Kjo rezulton ne nje shkalle me te larte te intensitetit dhe nje efekt te forte trajnimi. Terheqjet, shtytjet, squats, burpees, ushtrimet e unazave dhe ushtrime te tjera te shumta te peshes trupore perjetojne nje dimension te ri. Nje madhesi i pershtatet te gjitheve, dizajni i mbushur per rehati dhe levizshmeri. Jeleku nuk thith djersen. Jelek crossfiti vjen tek ju me logo te personalizuar dhe me nje ngjyra sipas deshires tuaj.

Karakteristikat

Materiali: Poliester, Najlon

Madhesia: 25.3*30.7Cm

Pesha: Te ndryshme

Diametri: 45 mm

Gjinia: Unisex

Forma : Te ndryshme

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Paketimi: Karton

Produkte të ngjashme