Stol me Kend per Stervitje

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email

Stol me kend per stervitje i veshur me nje lekure teper komode per t’u ushtruar mbi te dhe i ndertuar me çelik i trashe 2mm, me kapacitet maksimal 400 kg. Pershtatet te perdoruesi pa marre parasysh madhesine tuaj, preferencat e stervitjes ose hapesiren ne dispozicion te trajnimit. Perfshin 7 kende te mbeshteteses dhe 3 cilesime te ndryshme te sediljeve. Stoli me kend per stervitje eshte shume i lehte per tu levizur. Kembet e stolit jane te mbuluara me jasteke gome ne te gjitha pikat e kontaktit per te mbrojtur dyshemete tuaja dhe per te mos rreshqitur gjate ekzekutimit te ushtrimeve.

Karakteristikat

Materiali: Çelik i Stukturuar me Permasa 50x50x3mm
Permasat: 135*75*45 Cm
Modeli: Opsional
I Perkulshem: Ne Baze te Modelit
Ngjyra: E Zeze ose Opsional
Materiali i Paketimit: Dru ose Karton
Gjinia: Uniseks
Logo: E Personalizuar
Stili: Modern, Klasik ose Opsional
Veçori: Me Kend te Modifikueshem

Produkte të ngjashme