Kajak per 3 Persona

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Kajak  per 3 Persona eshte nje kajak turne me fryrje qe ben te mundur lundrim te qete dhe  gjithashtu komod. Fale formes se tij te ngushte dhe te gjate, eshte e lehte, e shpejte dhe e shkathet. Trupi i sapo ndertuar eshte nje hapesire ​​e rrumbullaket e rrafshuar ne mes me nje vije te gjate uji. Si rezultat, pavaresisht nga gjeresia e tij prej 68 cm, ju mund te filloni shpejt pa pasur nevoje te hiqni dore nga stabiliteti. Eshte e krahasueshme me perqafimin fitues, vetem se ka shume me teper veçori. Ai gjithashtu ka çelesin e dites me vidhosje. Pjesa posht kajakut eshte e pajisur me nje fin te ngjitur i cili mbron nga kontakti me token dhe ne te njejten kohe siguron stabilitet shume te mire ne vijen e drejte. Kajak per 3 persona ofron shume hapesire ​​ne zonen e ndenjeses, ne menyre qe te merrni nje ndjenje jashtezakonisht te lire te kembes, e cila eshte veçanerisht e kendshme ne udhetimet e gjata. Fale vetive te tij universale, kajak per 3 persona eshte i popullarizuar si nje kajak turne ne trupa te medhenj uji, lumenjsh dhe liqene. Kajaku eshte ideal per fillestaret dhe perdoruesit e avancuar qe duan te blejne nje kajak te pajisur mire, te lire me 3 persona.

Karakteristikat:

Materiali: Plastik

Madhesia (gjatesia*gjeresia):  4m – 68cm

Kapaciteti (Personi): 3 Persona

Origjina: Kine

Certifikimi: CE

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kajak per 3 Persona”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme