Litar Palestre

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Litar palestre  i ndertuar me nje material shume te forte sic eshte fiber jute. Me kete litar ju mund te ushtroheni kudo , dhe eshte shume efektiv per renien e peshes tua trupore. Litar palestre vjen tek ju me permasa te ndryshe dhe me ngjyra sipas deshires tuaj  .

Karakteristikat

Materiali: Fibër Jute
Përmasat: 45mm*9m
Paketimi: Kuti
Ngjyra: E Verdhë, E Bardhë, E Zezë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Litar Palestre”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme