Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Cader Kampingu

$17$41

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Cader kampingu qe mund ta perdorni per nje aventur te paharrueshme. E pershtatshme per te gjithe aventurieret dhe te apasionuarit pas natyres . Montohet dhe cmontohet lehteisht. Materiali eshte poliester e cila e bene kete cader kampingu shume elastike. Pjesa ne te cilin futesh na cader hapet dhe mbyllet me zinxhir dhe mbrohet nga nje pjese rrjete e cila mundeson edhe ajrimin dhe pengon futjen e insekteve. Permasat e tyre jane te ndryshme dhe ngjyrat jane sipas deshires tuaj. Duke mos harruar qe mund ta personalizoni duke vendosur logon tuaj.

Karakteristikat

Materiali: Poliester
Ngjyra: Te Ndryshme
Perdorimi: 3 Stine
Struktura: 1 Dhome
Permasat: 203 x 198x 119 e Pershtatshme per 3-4 Persona
Logo: Mund te Personalizohet

Produkte të ngjashme