Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Paddle

$80$330

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Paddle eshte tabela perfekte nese jeni duke kerkuar ekuilibrin mes çmimit dhe cilesise per te filluar te praktikoni nje sport . Dizajni dhe karakteristikat e tij e bejne ate tabelen perfekte,per njerezit qe duan nje tabele cilesore, dhe kerkojne te mos shpenzojne shume para per kontaktin e tyre te pare me serf. Ky model ka perfundimin e nje teknologji ndertimi qe dallohet per butesine dhe cilesine e mire, duke ju lejuar te shijoni qe nga dita e pare, pasi lejon qe bordi te fryje deri ne 20 PSI presion, edhe pse e rekomanduar eshte 15 PSI, e cila e ben kete tabele te ofroje ngurtesine e nevojshme per te qene e qendrueshme sapo te hipni mbi te, pa pasur nevoje ta keni ate te fryre ne maksimum, gje qe zgjat jeten e tij te dobishme. Forma e saj e gjithanshme e ben ate nje tabele per gjithçka, te pershtatshme per perdorim ne çdo situate, dhe me performance te mire si ne uje te sheshte ashtu edhe ne vale te vogla dhe te mesme. Kjo pllake Paddle ka cilesine e produkteve dhe mund te jeni te sigurt se me te do te keni nje derrase me nje strukture te shkelqyer, e cila i jep asaj force, qendrueshmeri dhe ngurtesi te mire strukturore.

Karakteristikat:

Materiali: Plastik,  Lekure

Madhesia (gjatesia*gjeresia*): 335CM* 81.3CM

Pesha: 15.5KG

Kufiri i peshes: 160KG

Origjina: Kine

Certifikimi: CE

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme