Gira Gjashkendeshe

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Gira gjashkendeshe te perbera me material hekur dhe te mbuluara me veshje gome. Permasat e ketyre girave jane sipas deshires , ndersa pesha varjon nga 1 deri ne 50kg. Keto gira vijne me ngjyra sipas deshires tuaj. Duke mos harruar qe mund ta personalizoni duke vendosur logon tuaj.

Karakteristikat

Materiali: Hekur + Veshje Gome
Veçori: Ekologjike
Përmasat: Sipas Dëshirës
Pesha: 1 deri në 50 Kg
Logo: E Personalizuar
Ngjyra: E Zezë, ose e Personalizuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gira Gjashkendeshe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme