Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Cadra kampingu

$340$1250

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Cadra kampingu e  pershtatshme per te gjithe aventurieret dhe te apasionuarit pas natyres. Tenda jone instalohet lehtesisht ne pothuajse çdo automjet me raft çati. Instalimi eshte i thjeshte edhe per individet me pak te prirur mekanikisht! Perfshin te gjithe pajisjet dhe aksesoret e nevojshem. Pjesa ne te cilin futesh na cader hapet dhe mbyllet me zinxhir dhe mbrohet nga nje pjese rrjete e cila mundeson edhe ajrimin dhe pengon futjen e insekteve. Materiali eshte elastik dhe tekstil me fije fiberglass. Eshte e bollshme per deri ne 2 te rritur, do t’ju jape gjumin me te qete te nates qe keni perjetuar gjate kampingut me dyshek shkume (me kapak te levizshem/te lahet). Ne gjithashtu mund te ofrojme sherbim te personalizuar. Keni nevoje per traversen ne krye te makines ja e keni zgjidhjen me Cadra kampingu mund te kaloni nje rehati te papershkrueshme.

Karakteristikat

Materiali: Alumin

Madhesia: 215x130x25cm

Forma : Te ndryshme

Origjina: Kine

Perdorimi: Tenda per kampe per udhetime ne natyre

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Paketimi: Karton

Produkte të ngjashme