Makineri Stampimi

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Makineri stampimi jane nje nga produktet kryesore te cilet jane prodhuar duke perdorur çelik inox te klasit te larte dhe jane ne dispozicion sipas standardeve industriale. Keto produkte jane vleresuar shume per instalimin e tyre te lehte dhe ne ofrojme keto produkte ne dimensione te ndryshme si dhe specifikime per klientet tane. Produktet tona perdoren ne aplikime te ndryshme industriale dhe jane ne dispozicion me cilesine me te mire, si dhe efektivitetin. Funksionon me shpejtesine 40 deri ne 150 cope ne minute, dhe ndertimi i saj i forte siguron perdorim te gjate te jetes, me me pak mirembajtje. Ne gjithashtu mund te prodhojme makine te rregullueshme te stampes per perdorim ne dekorimin e pjeseve te automobilave, veglave te dores dhe energjise, produkteve te konsumit, mallrave sportive, pajisjeve shtepiake dhe te tjera. Me makineri stampimi mund t’u ofrojme klienteve trajnim te detajuar ose manual, i cili do te lehtesoje funksionimin e makines dhe do te rrise shkallen e prodhimit te klientit.

Karakteristikat

Materiali : Celik inox , Plastik

Tensioni i vleresuar: 220V 50/60HZ

Vendi i origjines: Kine

Certifikimi: CE/ ISO

Permasa (e gjate * Gjeresia * E larte): 2000* 950 * 1260

Pesha: 200 kg

Shpejtesia e etiketimit: 40-150 copë/min

Burimi i energjise: Elektrike

Modele: Te ndryshme

Paketimi: Plastike, Dru

Ngjyre: E personalizuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makineri Stampimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme