Top Palestre

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email

Top palestre, eshte mjet i persosur per ushtrimet tuaja ne palester, si dhe stervitje ne shtepi. Siperfaqja e veçante jo-ngjitese e papershkueshme eshte e rehatshme per t’u prekur. Dhe struktura e saj i ngjan lekures. Trashesia e shtresave siguron qendrueshmeri te formes, sherbim dhe siguri. Nese kjo eshte hera juaj e pare qe perdorni nje top stervitje, ky top eshte nje vend i shkelqyeshem per t’ia filluar. Topi i palestres eshte ideal per te gjitha stervitjet aerobike. Perfshire stabilizimin e shpines, ushtrimet per te permiresuar ekuilibrin, fleksibilitetin, stabilizimin dinamik, forcen dhe koordinimin e pergjithshem. Ciesi te larte, topi ka nje siperfaqe pa rreshqitje dhe eshte rezistent ndaj goditjeve.

Karakteristikat

Materiali: PVC e Bute + Pambuk PP & Gome
Pesha: 3, 4, 5, 6, 9, 10 kg
Ngjyra: e Zeze, Blu, Jeshile, e Kuqe ose e Personalizuar
Logo: E Personalizuar
Perdorimi: Crossfit, Palester, Stervitje, Humbje Peshe, etj.

Produkte të ngjashme