Zinxhire Bore

Zinxhire bore per cdo lloj makine. Levizja ne debore, rreshqitjet e bezdisshme dhe zinxhirat jo funksional sjellin vetem telashe? Tani, produktet tona mund te zgjidhin lehtesisht problemet tuaja gjate ngricave apo debores! Zinxhire bore per makina i trashe dhe i zgjeruar qe sjell ferkim me te madh, keshtu efekti kunder rreshqitjes eshte me i mire. […]

$1$26
Rated 0 out of 5

Zgara

Zgara te ndertuara nga materiali i celikut qe eshte shume rezistent ndaj mjedisit dhe i jep ketyre zgarave nje qendrueshmeri te larte qofte persa i perket jetegjatesise. Celiku i bene keto zgara qe mos te jete antingjitese ndaj ushqimeve dhe t’i ruaje ato nga humbja e vlerave ushqimore. Gjithashtu ju do te shihni se duke […]

$10$180
Rated 0 out of 5

Xiaomi TV

$106$1499

Xiaomi TV

Nje pervoje degjimi  dhe shikimi e pakrahasueshme. Degjoni gjethet qe shushurijne ne ere, degjoni aeroplanet qe zmadhojne siper si kurre me pare. Altoparlantet qe leshojne lart shtojne nje dimension te ri audio, duke ju sjelle tinguj realiste dhe gjitheperfshires ne dhomen tuaj te ndenjes. Videot qe mbeshtesin ndajne koordinatat per çdo tingull, dhe Xiaomi TV […]

$106$1499
Rated 0 out of 5

Xhama Makinash

Xhama makinash te ndertuara me material xham te cilesise me te mire ne treg. Jane ne permasa te ndryshme, gjithashtu keto xhama makinash jane te certifikuara nga CCC, ECE, R43. Karakteristika Materiali: Xham Permasa: Te ndryshme Certifikimi:  CCC, ECE, R43 Origjina: Kine

$28$380
Rated 0 out of 5

Video Projektor

Video projektor aprovon kombinimin e teknologjise se rafinuar, integrimin shumefunksional, pershtatshmerine dhe prakticitetin. Video projektor eshte i pajtueshme me shume pajisje te tilla si PSP, Xbox One me te cilat mund te lidheni me USB 2.0 Flash Drive / Hard Disk Portable, per te shfaqur pastaj ate qe permban dokumenti i videos, filmit, imazhit. Jane […]

$22$131
Rated 0 out of 5

Vidator

Vidator dore me bateri eshte nje vegel pune te cilat do tjua bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere. Forma ergonomike dhe pesha e lehte, ne bashkveprim me sistemin inteligjent te kursimit te baterise, e bejne vidatorin me kompakt te kategorise se baterise 18/21V. Me regullator shpejtesie dhe nivel te tregimit […]

$17$51
Rated 0 out of 5

Vathe

$1$10

Vathe

Vathe te ndertuara me shume stil dhe te kendshem per cdo rast. Kombinohen lehte dhe jane mjaft praktike. Ngjyra e ketyre vatheve eshte e perhershme. Keshillohet t’i pastroni rregullisht, me nje lecke te bute. Keto vathe jane te certifikuar nga CE. Karakteristika Madhesia: Sipas deshires Certifikimi: CE Pesha: 1.20g Trashesia: 10mm – 12mm Origjina: Kine […]

$1$10
Rated 0 out of 5

Vaske

Keto vaske vijne tek ju me stil te ri me qoshe moderne qoshe akrilike vaske vorbull vaske me masazh, vaske te nxehte eshte bere nga akrilik i paster i shkalles se larte. Fuqia e masazhit te vaskes me vaske nga sistemi i cilesise se larte me pompe LX, ju jep nje masazh terapeutik, gjallerues. Perfitimet […]

$499$6500
Rated 0 out of 5

Varse

$1$19

Varse

Keto varse do te shkojne ne menyre perfekte me aksesoret dhe veshjet tuaja. Te ndertuara me nje dizjane mjaft te vecante qe do te nenvizojne feminitetin dhe elegancen tuaj natyrore. Keshillohet t’i pastroni rregullisht, me nje lecke te bute. Keto varse jane te certifikuar nga CE.  Karakteristika Madhesia: Te ndryshme Certifikimi: CE Origjina: Kine Logo: […]

$1$19
Rated 0 out of 5

Varka

$330$8950

Varka

Varka me brinje eshte nje nga anijet me te njohura te ngurta te fryre, eshte e pershtatshme per familjen per argetim me shtrat te rehatshem te levizshem, tavoline te levizshme, kuti magazinimi para dhe mbrapa, etj. Qendrueshmeria e anijes se tekstil me fije qelqi ne qetesi, kabina e saj e gjere dhe dorezat e saj […]

$330$8950
Rated 0 out of 5

Ure per Oficina

Ura per oficina qe sherben per  drjetime shasie per cdo lloj makine, dhe furgoni me banko kaliber. Kjo ure perdor ngritje hidraulike. Ka krahe asimetrik teleskopik me 2 faza per ngritjen e automjeteve te ndryshme. Kjo ure per oficina ka ashensor me makine zinxhir qe bene te mundur jetegjatesin e kesaj paisje. Kabllot per sinkronizim […]

$999$4600
Rated 0 out of 5

Turbo Makinash

Turbo makinash jane te ndertuara me material celik. Jane ne permasa te ndryshme, gjithashtu mund te gjeni lloje te ndryshme te ketyre turbo makinash qe do i pershtatej cdo automjeti tuajin. Keto pajisje jane te certifikuara nga CE, TS16949, ISO9001. Karakteristika Materiali: Celik Permasa: Te ndryshme Modele turbosh: Sipas deshires Certifikimi: CE, TS16949, ISO9001 Origjina: […]

$100$396
Rated 0 out of 5

Transpaleta

Transpaleta te ndertuara me rrota mishi , perdoret per te trasportuar pesha deri ne 3000Kg. Eshte e projektuar per tu perdorur per trasporte te ndryshme dhe Europaleta. Perdoret gjeresisht ne kantiere ndertimi, magazina, etj. Konstrukti i ndertuar nga material shume rezistent, rrota mishi te cilat jane shume rezistente dhe te qendrueshme. Keto transpaleta jane te […]

$100$780
Rated 0 out of 5

Trampoline Ajri

Trampoline ajri te ndertuara me  materiale me cilesi te larte qe rezistojne ne flake, te certifikuara nga autoriteti per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Ai perdor teknologji te perparuar te perpunimit, te gjitha skajet dhe qoshet perpunohen me kujdes, keshtu qe nuk do te kete demtime, dhe eshte gjithashtu miqesore […]

$31$9950
Rated 0 out of 5

Trampolina

Trampolina te ndertuara me nje strukture metalike dhe bazament te shkelqyer, gjithashtu dhe kembe te qendrueshme. Siperfaqja elastike e perbere prej fibrash tekstile shume rezistente, lidhet me strukturen me ane te sustave metalike. Ideale per argetimin e femijeve. Lehteson impaktin e levizjes ne artikulacionet e trupit dhe mbron kete te fundit nga demtimet. Keto trampoline […]

$13$200
Rated 0 out of 5

Top Palestre

Top palestre, eshte mjet i persosur per ushtrimet tuaja ne palester, si dhe stervitje ne shtepi. Siperfaqja e veçante jo-ngjitese e papershkueshme eshte e rehatshme per t’u prekur. Dhe struktura e saj i ngjan lekures. Trashesia e shtresave siguron qendrueshmeri te formes, sherbim dhe siguri. Nese kjo eshte hera juaj e pare qe perdorni nje […]

Rated 0 out of 5

Tjegulla me Ngjyra te Ndryshme

Tjegulla me ngjyra te ndryshme te ndertuara me material alumin + zink. Catia eshte nje nga aspektet me te rendesishme te shtepise. Keto tjegulla me ngjyra te ndryshme jane te bukura, te forta dhe te sigurta. Ju mund ta perdorni per catine e shtepise suaj. Eshte e pershtatshme per cdo lloj stili arkitekture. Nuk kalbet […]

$300$630
Rated 0 out of 5

Thase Boksi

Nje pajisje perfekte per stervitjen, efikas dhe optimal, e cila do ju ofroje te gjithe sportisteve amatore apo profesioniste nje kthim shtese edhe me te larte energjie, gjate ushtrimit tuaj ne sportin e boksit apo edhe arteve marciale. I ndertuar prej materialit te lekures, e cila eshte shume rezistente ndaj cdo goditje prej jush. Thase […]

Rated 0 out of 5

Tavolina Ping Pongu

Tavolina ping pongu eshte ideale per tu argetuar . Tavolina e Ping pongut ofron nje siperfaqe dhe strukture te cilesise se larte. Tavolina eshte e ndertuar ne 2-pjese. Ajo eshte e lehte per tu ngritur dhe levizur pa mjete shtese. 2 -Pjeset e tavolinave gjithashtu mund te perdoren dhe veçmas duke bere dy tavolina te […]

$92$458
Rated 0 out of 5

Tavolina Mesi

Tavolina mesi sjellin nje pasqyrim te nje stili jetese te vecante dhe te guximshem ne shtepine tuaj. Me pamjen e tyre, ato do te kontribuojne qe shtepia juaj te pajiset sipas standardeve me te fundit te brendshme. Jane te ndertuara me materiale shume cilesore. Perdoren si nje objekt funksional, per te sherbyer kafe apo pije […]

$10$220
Rated 0 out of 5

Tavolina

Tavolina eshte nje menyre elegante per te rinovuar ambientin tuaj me nje veshtrim te perjetshem dhe bashkekohor. Nje tavoline e thjeshte me nje model mahnites i pa krahasueshem. Beni ambjentin e bukur dhe te persosur me koleksionin e tavolinave dhe çdo gje tjeter per ambjentet tuaja vetem duke porositur nga Shumica.al. Keto tavolina jane te […]

$100$700
Rated 0 out of 5

Tabake Xhami

Tabake xhami kane nje siperfaqe te lemuar, performance te shkelqyer optike, aftesi kimike te qendrueshme dhe intensitet te larte mekanizmi. Eshte gjithashtu rezistent ndaj acidit, alkave dhe korrozionit. Keto tabake xhami jane me trashesi nga 2mm ne 19mm sipas deshires tuaj. Jane te lehte per tu prere, izoluar, gdhendur ne acid, llakuar, zbutur dhe veshur. […]

$12$35
Rated 0 out of 5

Syze

$2$22

Syze

Syze me shumllojshmeri  ku ju mund te zgjidhni te preferuaren tuaj . Format e syzeve jane te ndryshme , te ndertuara me skelet metalik. Eshte perdorur dizajn i vecante dhe jane ne mode ditet e sotme. Keto syze te mbrojne syte nga rrezet UV te demshme per shendetin. Vijne me nje skelet me ngjyra te […]

$2$22
Rated 0 out of 5

Suporte ortopedike

Suporte ortopedike jane mbeshtetes per gjunje te varur. Pranga me shkume te bute qe marrin fryme. Varet e qendrueshme e aluminit me perkulje ROM dhe vendosje te ndalimit te shtrirjes. Gjatesia e rregullueshme e shufrave anesore bilaterale per perafrimin e nyjes se gjurit. Mundesia per te shkurtuar shiritin anesor te pare duke e ndare brazden. […]

$110$925
Rated 0 out of 5

Suport Ortopedik per Gjurin

Suport ortopedik per gjurin jane mbeshtetes per gjunje te demtuar . Jane te bere nga nje material shume i fort gjithashtu dhe rezistent ndaj ujit. Duke perdorur keto suport ortopedik per gjurin ju do sheroni demtimin tuaj pa pasur nevoj per shume kohe. Sigurimi i kushteve me te mira te mundshme per t’u ngritur ne […]

$28$66
Rated 0 out of 5

Suport Brryli

Suport brryli mbeshtet dhe pengon levizjet e krahut pas traumave te vogla. Ne te gjitha rastet kur eshte e nevojshme suportimi dhe minimizimi i levizjes se krahut. Eshte e perbere nga pambuku, gjithashtu  ne brendesi te saj ka sfungjer per te garantuar komoditet ne mbajtjen e krahut tuaj. Ky lloj materiali nuk pengon ne ajrosjen […]

$1$4
Rated 0 out of 5

Strece

$4$23

Strece

Strece te ndertuara me material fibra elastike gjithashtu dhe pambuk. Jane shume te rehatshme dhe te lehta. Eshte perdorur nje dizajn klasik qe sjell nje pamje te theksuar sportive. Materiali qe eshte perdorur ju lejon lirine e plote te levizjes dhe ndjenjen e butesise dhe rehatise. Keto strece pershtaten ne menyre te perkryer ne historine […]

$4$23
Rated 0 out of 5

Stol me Kend per Stervitje

Stol me kend per stervitje i veshur me nje lekure teper komode per t’u ushtruar mbi te dhe i ndertuar me çelik i trashe 2mm, me kapacitet maksimal 400 kg. Pershtatet te perdoruesi pa marre parasysh madhesine tuaj, preferencat e stervitjes ose hapesiren ne dispozicion te trajnimit. Perfshin 7 kende te mbeshteteses dhe 3 cilesime […]

Rated 0 out of 5

Sprucues Cimentoje

Sprucues cimentoje jane te ndertuara me material celiku. Me efikasitet te larte, ka nje dizajn te arsyeshem, nje pompe dhe kompresor te integruar dhe eshte i lehte per tu levizur. Perdoret kryesisht per ndertimin e llacit te perzier te brendshem dhe te jashtem te murit, pluhur stuko, veshje zjarrduruese dhe ngjitje me presion. Makina sperkatese […]

$730$8000
Rated 0 out of 5

Smart WC

$218$1580

Smart WC

Smart WC nje bide shume funksionale dhe praktike. Karakteristikat perfshijne shpelarjen automatike pa prekje, deodorizimin e drites blu, nje vend te nxehte te rregullueshem me temperature dhe nje sistem te automatizuar te kapakut te hapur, mbyllur per perdorim pa duar. Per te siguruar rehati, tualeti i zgjuar perfshin nje sistem ngrohjeje te menjehershem qe ngroh […]

$218$1580
Rated 0 out of 5

Skuter Elektrik

Skuter elektrik i shpejt, i besueshem, i qete. Skuteri yne elektrik me motor te dyfishte  ofron menyren me te shpejte per t’u marre me transportin e kilometrit te pare dhe te fundit . Kaloni trafikun, kurseni para dhe shkoni atje ku jeni te destinuar te jeni. Se bashku, ne mund te ripercaktojme te ardhmen e […]

$125$280
Rated 0 out of 5

Sisteme Ngrohje per Dysheme

Sisteme ngrohje per dysheme eshte e lehte te instalohet , per nje shumellojshmeri te mbulesave te dyshemese, qofshin prej betoni, druri ose pllaka te vjetra. Instalohet me ngjites pllakash dhe nuk ka pothuajse asnje efekt ne ngritjen e tokes. Perveç kesaj, shtresa e holle e para-ngrohur ju jep temperaturen e deshiruar te dyshemese ne 20-30 […]

$6$219
Rated 0 out of 5

Sisteme Kontroll Aksesi

Nje sistem kontrolli aksesi i bazuar ne nje  mjetet teknike per te siguruar kontroll dhe menaxhim te qasjes ne distance. Per me teper, nje sistem kontrolli fizik i bazuar siguron nje shtrese sigurie duke mbledhur automatikisht te dhena per te gjitha ngjarjet qe ndodhin. Nje platforme e besueshme mundeson menaxhimin e kontrollit te aksesit . […]

$360$1235
Rated 0 out of 5

Shtrese Gome

Shtrese gome per palestra dhe per ambiente te ndryshme. Mund te perdoret per ambiente te brendshme e te jashtme. Shumellojshmeri modelesh dhe ngjyrash. Material gomine qe garanton jetegjatesi te larte. Trashesia e kesaj shtrese gome varion ne 3 deri ne 12mm. Karakteristikat Materiali: Gomine Permasat: 5m-50m (sipas nevojes) Modeli: Opsional Trashesia: 3-12mm Ngjyra: Opsional Garanci […]

$3$12
Rated 0 out of 5

Shtresa Plastike

Shtresa plastike vijne me nje dizajn te thjeshte dhe praktik, i lehte per tu instaluar. Me performance te larte kunder rreshqitjes, rezistence ndaj zjarrit dhe rezistence ndaj konsumit gjithashtu siguron pastrim te shpejte dhe rezistence ndaj njollave dhe gervishtjve. Ju mund te zgjidhni nga ngjyrat e ngurta, ose nga nje sere modelesh, perfshire ato qe […]

$3$8
Rated 0 out of 5

Shkalle Elektrike

$19150$23500

Shkalle Elektrike

Shkalle elektrike te ndertuara me material alumini ndersa bazamenti i duarve eshte gomin. Jane krijuar per te mbuluar te gjitha nevojat e transportit per njerezit ne te gjitha llojet e ndertesave, ne nje menyre te rehatshme, te sigurt dhe efikase. Vijn ne permasa te ndryshme dhe gjithashtu te certifikuara nga ISO9001, ISO1400, ISO, OHSAS18001. Karakteristika […]

$19150$23500
Rated 0 out of 5

Set wc

Set wc te ndertuara me material qeramike. Eshte perdorur nje stil modern qe nderthuret mjaft mire me elegancen dhe qendrueshmerine e saj. Dizenjuar ne linja te harkuara, keto wc ofrojn raportin ideal permase -forme, qe permbush nevojat tuaja. Jane shume te thjeshta ne montim. Keto set wc jane te certifikuara nga ISO9001. Karakteristika Materiali: Qeramike […]

$22$300
Rated 0 out of 5

Set Mobiljesh per Tarraca, Veranda

Set mobiljesh per tarraca, veranda me strukture mbajtese prej materiali bastun palme kacavjerrese, me thurje te punuar ne menyre artizanale, me permasa te ndryshme. Mobiljet jane te pajisura me shilte per ndenjesen, ne forme katrore. Materiali perberes i struktures eshte ekologjik dhe ka permbajtje te larte te bastun prej palme kacavjerrese bimore, gje qe e […]

$200$3500
Rated 0 out of 5

Sera Xhami

$190$1500

Sera Xhami

Sera xhami te ndertuara  me material prej xhami dhe struktura nga alumin i forte. Temperatura ne seren diellore mund te arrije temperaturen ideale qe ju nevojitet pavaresisht sezonit. Kto sera xhami kane nje strukture te madhe me kolone, qe mund te krijoni hapesir te bollshme dhe e pershtatshme per funksionimin e mekanizuar. Kapacitet mbajtes i […]

$190$1500
Rated 0 out of 5

Sera dhe Pajisje Serash

Sera dhe pajisje serash te ndertuara  me material prej polister. Temperatura ne seren diellore mund te arrije temperaturen ideale qe ju nevojitet pavaresisht sezonit. Kto sera dhe pajisje serash kane nje strukture te madhe pa kolone, hapesire ​​e bollshme, e pershtatshme per funksionimin e mekanizuar. Kapacitet mbajtes i forte i skeletit dhe jete e gjate. […]

$3$900
Rated 0 out of 5